Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
ok

Komentáře

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text:
počet komentářů: 5
26.12. 00:36 | autor: Pavel No1
24.12. Na štědrý den večer se mi ucpal odpad (kuchyně-dřez a koupelna-umyvadlo). 25.12. Po celodenní opakované aplikaci chemie na bázi krtků, se moje manželka rozhodla že už to nevydrží (celou dobu seděla u dřezu a hlídala jestli už to konečně neodteče) a musíme to zkusit prošťouchnout. Zkoušely jsme vše co jsme měly doma po ruce. Od různých drátů až po kus zahradní hadice, ale vždy bez výsledku. Nakonec jsem hadici napojil na sprchu, zapnul bojler na plné koule a proplachoval vařící vodou odpad střídavě s aplikací chemie. Po několika hodinách bezvýsledné práce jsem nakonec usoudil že budu muset zavolat odborníka. Sedl jsem si k počítači a našel tyto stránky. Po přečtení snad všech rubrik a prohlédnutí fotografií jsem se těšil až k nám přijede dodávka se všemi těmi mašinkami a přístroji. Volba byla jasná. V pondělí zavolám. Šel jsem uklidit hadici a ještě naposledy vypláchnout krtka. Co se však nestalo. Zapnu kohoutek a voda furt ne a ne přetékat do kýble. Odpad byl uvolněn, to bylo radosti. Chtěl bych poděkovat touto cestou autorům těchto stránek, a kdyby zase nedejbože bylo potřeba, vím kde Vás najít.


25.02. 19:25 | autor: lony2
Za bývalého režimu jsem pracoval 1,5 roku ve vojenských prostorech používaných -bratrskou -sovětskou armádou.Tam byly k vidění věci ,co setýče odpadů, že i dnes mi to připadá jako něco neskutečného a pro normální občany absolutně nereálného. Odpady tam byly ucpány úplně vším co tam rusáci dokázali nacpat- úplně vším. Od pěchotní munice ,přez obranné ruční granáty až po cokoli si dokážete představit. Samozřejmě vše řádně utemované kompaktně s jejich exkrementy- prostě horor. Myslím že kdo nezažil neuvěří. Máme na to vzpomínky ,ale celkově je to asi nesdělitelné.


25.02. 19:06 | autor: lony2
Zdravím vás. Mám s tímto tématem osobní zkušenosti. Před lety byla tato činnost v mé pracovní náplni.Ten první snímek přetékající vany jsem zažil ve svém bytě též. Vrátili jsme se z letního víkendu a náš byt v přízemí 11cti patrového paneláku vypadal ještě hůře , nejspíše celý víkend všech deset pater nad námi tlačilo exkrementy nic netuše naším bytem.Ještě když jsme se pokoušeli zachraňovat co se dá ,tak občas nějaký dobrák nad námi použil wc a spláchl aby nám přidal . . . Sousedé z nás měli atrakci ale aby někdo pomohl to už né. Jediný koho mohu pochválit jsou hasiči , ti jediní nám pomohli. Kapitola děsu byla pojišťovna, likvidátor dorazil až za tři týdny a nevěřil tomu co bylo,prý jsme to měli fotit a ne zachraňovat.Vůbec se choval tak že jsem ho měl raději srazit ze schodů. Ale ještě dnes mám děs když si na tu katastrofu v bytě vzpomenu.


18.04. 09:44 | autor: Brouzdal
Klobouk dolu dobre zpracovane jak fotodokumentace tak i text. Mate muj obdiv. K.


21.01. 13:49 | autor: Kanal
Moc hezký fotky, takový ještě na kanalizace.blogu nemám. Oceňuji, že jako jeden z mála používte vlastní hlavu a dokážete vymyslet vlastní texty. Také oceňuji, že máte vlastní fotky, a že pokud použijete cizí, uvedete zdroj. To už se moc nevidí :-) Přeji hodně takových "hezkých" fotek a v případě, že byste se dostal k práci na kterou už Vaše technika nestačí, rad bych s Vámi spolupracoval (takový ty zelenofialový auta -:) S pozdravem, Honza

ÚVOD | BLOGY | ČLÁNKY | O NÁS | PODMÍNKY SLUŽBY
© 2018 - obsah publikovaných příspěvků je duševní vlastnictví relevantních autorů - provozuje Zásobování a.s.