Kanalizace-fotografie
Havárie na stoupačce kanalizace.

aaaaaaaaaStoka před čištěním.

KANALDA 013

Stoka po čištění.

KANALDA 035Toaleta Hnědočeského etnika.

Invalidovna +MATFYZ 027


Uliční kanalizace.

KANALDA 011Čištění odpadu od dřezu.


Invalidovna +MATFYZ 037


ČIŠTĚNÍ KANALIZACE.

kanalizace 10,2008 021 Čištění potrubí v tělese přehrady.

Nechranice 055Hlavice.

Nechranice 043 web

Po pročištění.

Nechranice 046 web

Čištění kanalizace.

RIMG0209


Čištění tlakové kanalizace .

Nechranice-074

Čištění kanalizace.

RIMG0166

Péro v kanalizaci.

R0011077

Kanalizace plná kamení.

KANALDA 034

Fréza v kanalizaci.

RIMG0181

Autor tohoto blogu v kanále.

já

Kolega v kanále.

    vik

Kolega - noční akce.

P.F.

Minimální výkon.

já1

Maximální výkon.

KANALDA 001


Rom 140

Lapol
Kanál 2


Detail poškozené střešní vpusti.
Gotharská 002

Nástroje pro frézování litinového potrubí.
Frézování 5.

Litinové potrubí staré cca 35 let .
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


27.11.2009 00:00:00 | Autor: M.F.Komentáře

5 komentářů:
 • 26.12. 00:36, Pavel No1

  24.12. Na štědrý den večer se mi ucpal odpad (kuchyně-dřez a koupelna-umyvadlo). 25.12. Po celodenní opakované aplikaci chemie na bázi krtků, se moje manželka rozhodla že už to nevydrží (celou dobu seděla u dřezu a hlídala jestli už to konečně neodteče) a musíme to zkusit prošťouchnout. Zkoušely jsme vše co jsme měly doma po ruce. Od různých drátů až po kus zahradní hadice, ale vždy bez výsledku. Nakonec jsem hadici napojil na sprchu, zapnul bojler na plné koule a proplachoval vařící vodou odpad střídavě s aplikací chemie. Po několika hodinách bezvýsledné práce jsem nakonec usoudil že budu muset zavolat odborníka. Sedl jsem si k počítači a našel tyto stránky. Po přečtení snad všech rubrik a prohlédnutí fotografií jsem se těšil až k nám přijede dodávka se všemi těmi mašinkami a přístroji. Volba byla jasná. V pondělí zavolám. Šel jsem uklidit hadici a ještě naposledy vypláchnout krtka. Co se však nestalo. Zapnu kohoutek a voda furt ne a ne přetékat do kýble. Odpad byl uvolněn, to bylo radosti. Chtěl bych poděkovat touto cestou autorům těchto stránek, a kdyby zase nedejbože bylo potřeba, vím kde Vás najít.

 • 25.02. 19:25, lony2

  Za bývalého režimu jsem pracoval 1,5 roku ve vojenských prostorech používaných -bratrskou -sovětskou armádou.Tam byly k vidění věci ,co setýče odpadů, že i dnes mi to připadá jako něco neskutečného a pro normální občany absolutně nereálného. Odpady tam byly ucpány úplně vším co tam rusáci dokázali nacpat- úplně vším. Od pěchotní munice ,přez obranné ruční granáty až po cokoli si dokážete představit. Samozřejmě vše řádně utemované kompaktně s jejich exkrementy- prostě horor. Myslím že kdo nezažil neuvěří. Máme na to vzpomínky ,ale celkově je to asi nesdělitelné.

 • 25.02. 19:06, lony2

  Zdravím vás. Mám s tímto tématem osobní zkušenosti. Před lety byla tato činnost v mé pracovní náplni.Ten první snímek přetékající vany jsem zažil ve svém bytě též. Vrátili jsme se z letního víkendu a náš byt v přízemí 11cti patrového paneláku vypadal ještě hůře , nejspíše celý víkend všech deset pater nad námi tlačilo exkrementy nic netuše naším bytem.Ještě když jsme se pokoušeli zachraňovat co se dá ,tak občas nějaký dobrák nad námi použil wc a spláchl aby nám přidal . . . Sousedé z nás měli atrakci ale aby někdo pomohl to už né. Jediný koho mohu pochválit jsou hasiči , ti jediní nám pomohli. Kapitola děsu byla pojišťovna, likvidátor dorazil až za tři týdny a nevěřil tomu co bylo,prý jsme to měli fotit a ne zachraňovat.Vůbec se choval tak že jsem ho měl raději srazit ze schodů. Ale ještě dnes mám děs když si na tu katastrofu v bytě vzpomenu.

 • 18.04. 09:44, Brouzdal

  Klobouk dolu dobre zpracovane jak fotodokumentace tak i text. Mate muj obdiv. K.

 • 21.01. 13:49, Kanal

  Moc hezký fotky, takový ještě na kanalizace.blogu nemám. Oceňuji, že jako jeden z mála používte vlastní hlavu a dokážete vymyslet vlastní texty. Také oceňuji, že máte vlastní fotky, a že pokud použijete cizí, uvedete zdroj. To už se moc nevidí :-) Přeji hodně takových "hezkých" fotek a v případě, že byste se dostal k práci na kterou už Vaše technika nestačí, rad bych s Vámi spolupracoval (takový ty zelenofialový auta -:) S pozdravem, Honza


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se